Dodatki – moda włoska

Drugim niezwykle istotnym elementem stylu włoskiego są spodnie. Na ulicach włoskich miast, spotkać można zwłaszcza białe chinosy, o rozpoznawalnej długości przed kostkę. Włoscy mężczyźni wyjątkowo cenią zwężane nogawki. Podkreślają one sylwetkę, a zarazem są niezwykle wygodne i gwarantują cyrkulację powietrza. Wybierając taką długość nogawek będziesz najmodniejszy w nadchodzącym sezonie! W ostatnich miesiącach panowie coraz odważniej wybierają spodnie do kostek np. w super modną kratkę. Panowie często zakładają jasne spodnie, które wzbogacają ich stylizacje w lekkość i świeżość. Bez wątpienia włoska moda dowodzi, że szlachetna biel może stworzyć luksusowy look.
W formalnych stylizacjach kluczowe znaczenie mają dwurzędowe marynarki. Panowie wybierają odważne kolory garniturów oraz dodatków. Jest to znak firmowy włoskich wizjonerów mody, którzy od lat odznaczają się bogatymi, kolorowymi printami. To dzięki nim, cechą włoskiej mody miejskiej są zwracające uwagę, ozdobne dodatki
Podczas gorących miesięcy obserwujemy szczególne zainteresowanie i wpływy stylu włoskiego w modzie męskiej. Królują zestawy koordynowane w odcieniach błękitu i bieli. Stylizacje, które przywodzą na myśl wakacyjne wspomnienia stworzyć można korzystając z oferty rodzimej marki Lavard. Wśród bestsellerów znajdziemy m.in. rozmaite kroje spodni męskich. Naszych klientów staramy się stale zachwycać jakością używanych materiałów oraz dbałością o najdrobniejsze detale. Wszystkich wiernych i nowych fanów stylu włoskiego zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami marki Lavard.

Powrót do góry